LICYTUJ I POMAGAJ ! Inicjator akcji: Śląska Policja

 

Licytuj i pomagaj
Licytuj i pomagaj

Powrót do służby.

 Ranny policjant potrzebuje naszej pomocy.

Każdego dnia środki masowego przekazu informują o ilości ofiar śmiertelnych  i rannych w wypadkach drogowych. Otrzymujemy informację o dziesiątkach, czasami setkach nietrzeźwych kierujących na naszych drogach. Przedstawiane nam są filmy dokumentujące skrajny brak wyobraźni kierowców. Pamiętajmy, że każde ujawnione przestępstwo lub wykroczenie na drodze zawdzięczamy policjantom w białych czapkach. To Im zawdzieczamy, że na drogach jest coraz bezpieczniej, to Oni czuwają dzień i noc, w upał i mroźny dzień nad naszym bezpieczeństwem. To dzięki Nim możemy bezpiecznie wrócić do domu, to do Nich możemy zwrócić się o pomoc.

Dzisiaj, jeden z Nich potrzebuje naszej pomocy.

Kilkanaście tygodni temu młody policjant pełnił odpowiedzialną i ciężką służbę na drodze. Podczas prowadzonej kontroli drogowej, przejeżdżająca ciężarówka wciągnęła policjanta pod koła. W wyniku tego wypadku funkcjonariusz stracił nogę. Teraz, walcząc o powrót do zawodowego życia chce w dalszym ciągu służyć i dbać o nasze bezpieczeństwo.

Weźmy udział w aukcji charytatywnej. Dochód zostanie przekazany na zakup protezy i rehabilitację. Tylko tyle potrzeba byśmy mogli teraz odpłacić za pomoc, jaką od Niego otrzymaliśmy.

Aukcje zapowiadają się niezwykle ciekawie. Zwycięzcy przede wszystkim pomogą potrzebującemu funkcjonariuszowi, a dodatkowo będą mieli okazję doznać niezpaomnianych wrażeń podczas:

·      rajdowych emocji w samochodzie Kajetana Kajetanowicza. Za kierownicą usiądzie sam mistrz i jak mówi: „gwarantuję niezapomniane przeżycia”;

·      niezapomnianego poranku z Adamem Małyszem. Na czym ma on polegać? Szczegóły są pilnie strzeżone przez Pana Adama;

·      przepysznej kolacji z Marcinem Wyrostkiem;

Ponadto, w wyniku licytacji mogą Państwo stać się posiadaczami:

·      repliki szabli oficerskiej, którą otrzymał z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Śląski Komendant Wojewódzki Policji - nadinspektor Krzysztof Jarosz;

·      pamiątkowego stroju kolarskiego wyścigu Tour de Pologne z 2014r. wraz z białą koszulką dla najlepszego sprintera. Całość uświetniona autografami legendarnego Czesława Langa - organizatora wyścigu.

 Wejdź na www.brd.org.pl i weź udział w aukcji. Cena wywoławcza każdej atrakcji to tylko 100 zł.

Policjantowi można również pomoc przekazując 1% podatku. KRS 0000223179 - cel: „Powrót do służby” lub dokonując wpłaty na konto 07 1140 2017 0000 4102 1308 6843

Inicjatorami akcji jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Licytacja rusza już 3 lutego i potrwa do 17 lutego 2015.


Data zamieszczenia:

Logo-Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Logo-Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

Logo-Komenda Wojewódzka Policji

Logo-Kuratorium Oświaty w Katowicach

Logo-Śląski Urząd Wojewódzki

Logo-Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Logo-Zarząd Dróg Wojewódzkich